(@street_view_screens)

#googlestreetviewart #violet #lines #colour #color #screenshotart #mirrorreflection #mirror #reflection #leeds #gym #uk #england #googlestreetview #street_view_screens #screenshot #art #nofilter Original: https://www.google.ru/maps/@53.7955893,-1.5552715,3a,25.6y,47.21h,90t/data=!3m7!1e1!3m5!1sAF1QipPwq8Pa2GNz7idN-nwv3aK0LOxtbo0D6ZzDpUJR!2e10!3e12!7i9600!8i4800

✴️ Թҽɾ ɑรקҽɾɑ ɑժ ɑรtɾɑ ✴️ (@adri.nelly)

Kdo by v nás měl věřit?

Když o sobě pochybujeme, nemůžeme ze sebe vydat to nejlepší. Když v sebe nevěříme my, kdo jiný v nás má věřit?

Spoléháme na své okolí. Čekáme, že nás utvrdí v tom, že jsme dobří, ale to je velmi ošemetné, protože nikdo takový, kdo nás bude chválit, vůbec přijít nemusí. A to můžeme být klidně fenomenální v tom, co děláme.

Dokonce může přijít někdo, kdo nám řekne, že jsme úplně trapní a nemáme žádnou budoucnost. Ano, i takových lidí se najde dost.

Nespoléhejme se na to, že nás bude povzbuzovat někdo jiný, protože to je stejné jako spoléhat se na to, že vítr vždycky půjde jedním směrem. Nepůjde.

Navíc, názory jiných lidí absolutně nemusí korespondovat s našimi schopnostmi. Lidé si na nás mohou jen léčit své vlastní mindráky a frustrace. My jim to ale často zbaštíme a uvěříme, že nejsme dost dobří.

V první řadě musíme začít věřit sami sobě. Od toho se vše odráží. My nastavujeme lidem zrcadlo. Jak se cítíme, a jak se vnímáme, rozhoduje o tom, zda v nás začnou věřit i jiní lidé.

Když o sobě začneme pochybovat, vzpomeňme si na to, že jsme všichni vyhráli závod s miliony jiných spermií dávno před tím, než jsme se narodili. Tudíž prostě a jednoduše musíme být dost dobří, už jen tím, že jsme tady! 😉
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
další krásný článek tuším od @kazdy_den_s_citatem
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
#purple #violet #lovelife

HolstadnCo (@holstadnco)

The Wisteria Collection - New beginnings and Spring. This collection was inspired by the Wisteria flowers. Eternal beauty. Violet hues and gemmy gemstones. Newly launched at #boutiquefairssg #boutiqueedit #taffsg Come check it out y'all @taff.sg @boutiquefairssg #welove ❤️#holstadnco #does #thewisteriacollection #wisteria #eternalbeauty #newbeginnings #spring #bloom #violet #hues #gemmy #gemstones #neckcandy #springtime #love #designer #jewelry #Singapore #London #Newyork #Oslo

Matthew (@mjm_augustine)

Starting at the top left corner of my liquor cabinet, one drink at a time! Today: The Arsenic & Old-Lace!
More...